Webmanager Kurumsal

Webmanager® Kurumsal Web Site Geliştirme Altyapı Uygulaması, 

Profesyonel Özelliklere Sahip bir web sitesi oluşturma ve yönetme yazılımıdır.  

Webmanager içerdiği özellik, eklenti ve uygulamalar açısından Türkiye’nin en gelişmiş ve kapsamlı websitesi oluşturma ve yönetme yazılımıdır.  

Parametrik ve esnek yapısı ile kurumsal web uygulamalarında her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı’nın Avantajları;

 • Başarısı Kanıtlanmış;
  Webmanager 6 yıla yakın süren Hazırlık, AR-GE ve Emeğin ürünüdür. 55 Farklı Sektörde 1000’den fazla projede başarıyla uygulanmıştır. Firma yöneticileri, IT departmanları ve Firma sahiplerini teşekkürlerini hem formlar hemde ziyaretlerimizde şahsen bildirmektedirler. 
 • Sürekli Gelişim;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
   
 • Ortak Altyapı;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımındaki tüm AR-GE çalışmaları ortak platformada yapıldığından tüm müşterilerimiz yeni eklenen bir özellikten anında faydalabilmekte ve bu özelliği web sitelerinde kullanabilmektedirler. 
   
 • Yüksek Güvenlik Altyapısı;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
   
 • Esneklik;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.
 • Yüksek Performans;
  Webmanager Sistemi birçok farklı veritabanı ve binlerce yazılım kodunun birlesiminden olusmakta ve resim tabanlı internet sitelerinden 5 kat daha kısa sürede açılabilmektedir.
   
 • Pratik ve Kolay Kullanım;
  Webmanager Kurumsal Web Site Yönetim Yazılımı geliştirilirken anlaşılabilir ve tıkla-kullan mantığı ön planda tutulmuştur. Facebook ve MSN kullanabilen herkes Webmanager’ı da rahatlıkla kullanabilmesi hedeflenmiştir.
   
 • İşlevsellik;
  Herhangi bir sektörde bulunan bir firmanın ihtiyaç duyduğu bir Webmanager özelliği başka sektördeki bir firmada farklı bir ihtiyaçda kullanılabilecek şekilde işlevsel olabilmektedir. 

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımının Teknik Alt Yapısı

 • Web Tabanlı ve Online’dır
  (İstenilen anda ve yerde web sitenizde yenileme ve değişiklik yapabilirsiniz.)
 • Webmanager Kurumsal; güncel HTML, JavaScript ve Php teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir.
 • MySQL veri tabanı kullanılmaktadır.
 • Yapısından Dolayı sistem çok hızlı çalışmakta, girilen veriler çok az yer kaplamaktadır.
 • 3 Aşamalı Yedekleme Sistem Kullanılmaktadır.
  (Otomatik Server Yedeklemesi, Sistem Yönetici Yedeklemesi ve Kullanıcı Yedeklemesi)
 • Ortak Platform Kurgusu Çalışmaktadır.
  (Sistemde yapılan bir güncelleme ve yenilik aynı anda tüm Webmanager Kurumsal Kullanıcılarında aktif olabilmektedir.)
 • Kullanıcı Yetkilendirmesi ile ortak paylaşım
  (4 aşamalı yetkilendirme sistemi ile Webmanager Kurumsal, Kuruluştaki tüm birimlerin ortak kullanımına sunulabilmektedir.)
 • Profesyonel Güvenlik Uygulamaları Kullanılmaktadır.
  (Bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı Webmanager Kurumsal’da da çalışmaktadır.)
 • Video, Fotoğraf ve Harita uygulamalarından Embed Kodu Alabilme

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımının Özelliklerinden Bazıları;

 • Yönetilebilir Arayüz;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı ile web sitenizin ziyaretçi arayüzünü bir mağazanın sürekli vitrinini yenilediği gibi değiştirebilir ve hedef kitlenizin ilgisini çekecek uygulamaları istediğiniz anda yapabilirsiniz.
 • Yönetilebilir Menü ve Sayfa Yapısı;
  Ziyaretçi ve müşterilerinizin web sitenizde aradıkları bilgiye kolay ulaşmalarını sağlayacak menü yapısını kurgulayabilir,sunmak istediğiniz bilgileri istediğiniz menünün altına sayfalar şeklinde konumlandırabilirsiniz. 
 • Gelişmiş İçerik Editörü;
  Sayfa içerisindeki metinleri, resimleri, şekilleri ve tabloları hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan MS Word’teki gibi kendiniz düzenleyebilir, sayfa kopyalama özelliği ile birbiriyle uyumlu web içerik sayfaları oluşturabilirsiniz.
 • Akıllı Form Sihirbazı;
  Webmanager’ın Akıllı Form Sihirbazı sizi, iş ortaklarınız,müşterileriniz ve ziyaretçilerinizle etkileşim içine sokacak,pazarlama faaliyetlerinize katkı sağlayacak bilgileri toplamanıza yardımcı olacak formları hazırlamanıza yardımcı olur.
 • Üyelik,Teklif,Sipariş,Ödeme Modülleri ile Ticari Kullanım;
  Webmanager, websitenizi internet üzerinden tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizi yürütmenizin yanı sıra satış yapmak ve ödeme almak için size farklı seçenek ve özellikler sunmaktadır. Üyelik sistemi ile müşterilerinizi sitenize kaydedebilir, ürün ve hizmetlerin siparişini alabilir, ödeme seçeneklerinden birini kullandırarak tahsilat problemlerinizi çözebilirsiniz.
 • Profosyonel Güvenlik Uygulamaları;
  Webmanager’da web siteniz banka ve finans kuruluşlarınınkullandığı profesyonel güvenlik alt yapısı ile korunmaktadır.
  Sanal klavye, güvenlik kodu, şifremi unuttum, yetkilendirme,yedekleme ve sayfa loglama bunlardan sadece birkaçıdır.
 • Ayrıntılı Site Analiz ve İstatistikleri;
  Webmanager, web sitenizi tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizin analiz ve değerlendirmesini yapmak içinkullanabilmenize fırsat sunuyor.
  Webmanager’ın ayrıntılı site istatistik ve raporlarında;müşteri ve ziyaretçilerinizin en çok hangi ürün, hizmet veya sayfaları gezdiğini, hangi zaman dilimlerinde yoğunluk yaşadığını, arama motorları tarafından hangi kelimeler ile bulunduğunuzu ve bu kelimelere göre başarı oranınızı takip etmenize ve buna göre tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizi konumlandırmanıza olanak sağlıyor. 
 • Arama Motorlarına Uygun Altyapı;
  Webmanager, Google, Yahoo, MSN vb arama motorlarının sitenizi bulabileceği ve içerisindeki verileri indeksleyebileceği bir yapıda geliştirilmiştir.Yapılan testler ve uygulamalarda site içeriğine girilen metinler,arama motorlarının kolay okuyabileceği şekilde hazırlanırsa,sadece birkaç hafta içinde arama motorları tarafından bulunmasında önemli farklar oluştuğu gözlenmiştir. 
 • Görsel Foto/ Video Galeri Uygulaması;
  Webmanager, websitenizde ürün, hizmet ve projelerin tanıtımını yaparken müşteri ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek ve tanıtımlarınıza al-beni katacak görsel foto/video galeri ile donatılmıştır. Esnek yapısı sayesinde görsel öğelerinizi sayfa içerisinde sunmak istediğiniz biçimde konumlandırabilirsiniz. 
 • Esnek Kod Yapısı ve Zengin Eklenti Seçenekleri;
  Webmanager, bu gün makine, eğitim, tekstil, mobilya, sağlık vb. gibi 50 den fazla sektörde başarıyla kullanılmaktadır.
  Esnek kod yapısı sayesinde Webmanager ile geliştirilen websiteleri firmaların tüm kurumsal ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde oluşturulmuştur. Webmanager ile web siteniz, Pop-up pencere, intro, online döviz kuru, anket, faydalı linkler, ziyaretçidefteri vb. zengin eklenti seçenekleri ile müşteri ve ziyaretçilerinizin gözünde prestij ve değer kazanır.
 • 15 Ek Dil Seçeneği ile Global Kullanım;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı ile websitenizi tüm dünyaya açabilirsiniz.
  15 farklı dil modülü ile firmanızı, ürün, hizmet ve projelerinizi İngiltere’den Çin’e Almanya’dan Suriye’ye tüm ülkelerdekiinternet kullanıcıları ile tanıştırabilirsiniz.
 • Her Tip Kullanıcıya Hitap Eden Kolay Kullanım Özelliği ;
  Artık web sitenizi yönetmek, içindeki bilgileri değiştirmek için HTML, Java Script vb. kod ve teknik bilgiye, ne de bunları bilen bir teknik personele ihtiyacınız olmayacak, Webmanager ile, web sitenizi yönetmeniz ve içindeki bilgileri değiştirmek için sadece bilgisayar okur yazarı olmanız yeterli.
  Eğer MSN kullanıyorsanız ve internet sitelerini gezebiliyorsanız bu Webmanager ile web sitenizi yönetmeniz için yeterli bir bilgidir. 
 • Etkin Yardım ve Destek Hizmetleri;
  Video Yardım CD’si, Telefon, Mail ve MSN ile takıldığınız tüm konularda danışabileceğiniz ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti, web sitenizin görsel zenginliğini artırmak istediğiniz takdirde görsel tasarım hizmeti, web sitenizi güncelleme ve veri girişi konusunda hizmet almak istediğiniz takdirde uzman veri giriş ve sayfa güncelleme hizmetleri tarafımızdan verilmektedir. 
 • 5 Yıl Yazılım Garantisi;
  Webmanager ile web siteniz 5 yıl boyunca garantimizaltındadır.
  Webmanager’ın kod yapısı veya yazılım altyapısından kaynaklanan nedenlerden dolayı websitenizde sorun yaşamanız halinde teknik destek ekibimiz hiçbir ücret almadan sorununuzu giderecektir.

KAPASİTE ÖZELLİKLERİ
* com, net, org alan adı tescil veya yönlendirme hizmeti,
* 100 Mb. Genişliğinde Web Alanı (Hosting)
* 10 Adetlik E-Posta Tanımlama Kapasitesi,
*  Webmail ve Spam Mail Filtre Paneli
* 24 GB. Genişliğinde Yıllık Trafik (Bandwith) Kapasitesi,
* 25(yirmibeş) Adetlik İçerik Sayfası Ekleme Kapasitesi,
* 1 (bir) Adet Form Tanımlama Kapasitesi (İletişim Formu, İK formu, Teklif İstek Formu vs.)
* 100(yüz) Adetlik Resim Ekleme Kapasitesi (Foto Galerilere)
* 1 Ana (Yönetici) Girişi
* Ürün ve İçerikleri Ana ve Alt Grup altında 3 seviyeye kadar sunabilme

WEBMANAGER BAŞLANGIÇ PAKET ÖZELLİKLERİ

* Teknik Yardım Paketi
  - 3(Altı) Aylıktır.
  - Telefon, mail ve online olarak Sinobil Yazılım Ofisinden verilir.

WEBMANAGER ORTAK ÖZELLİKLER

* Ortak Platform Kurgusu: Webmanager’da yapılan bir geliştirme ve yeniliklerden Webmanager kullanan tüm müşterilerimizin yararlanabilme özelliğidir.

* Tasarım Yönetimi ; Webmanager ile websitenizin görünümünü yönetebilir ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Tema Değiştirme, Flash veya Jpg Logo Banner Yükleme, Menü Yönetimi, Grup veya Sayfa Yönetimi, Ana Sayfa Slayt Gösterimi Hazırlama bu özelliklerden bazılarıdır.

* Güncelleme ve İçerik Yönetimi; Yeni Sayfa Ekleyebilme, Gelişmiş İçerik Editörü ile Sayfayı Word Gibi düzenleyebilme, Resim Ekleme, Tablo Ekleme, Video Gösterimi (embed Kodu) ekleyebilme, Sayfa içinden link verebilme, PDF, Word, Excel Dokümanları Download Özelliği, Form Ekleme;

* Akıllı Form Sihirbazı; Sistemdeki Hazır Formları Kullanabilme, Yeniden Form Tasarlayabilme, Gelen Formları Filtreleyebilme, Otomatik Cevap Gönderme, İstenilen Mail Adresine Uyarı ve Form İçeriğini Gönderme, Farklı görünüm ayarları tanımlayabilme

* Temel Seviye Güvenlik Paketi; Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Şifremi Unuttum Uygulaması, Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme, Sayfa Kayıt ve Değiştirme Log Kayıtları, Günlük Yedekleme Sistemi, IP izleme, Arka Plan Güvenlik Duvarları,

* İleri Seviye Güvenlik Paketi : Yönetici (Admin) Yetkilendirme, Manüel Yedekleme Ünitesi, Yönetici Giriş Çıkışlarını İzleme, Sistemi Delme Çabalarını İzleme - Engelleme, Yönetici İşlemlerini Loglama,

* Raporlama : Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayıs, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  ve Günlük E-posta İle Rapor Bildirimi,

* Temel Seviye SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Uygulamaları;  Site Başlığında Geçen Kelimelerin Değiştirilebilmesi, Siteye Meta Tag (anahtar kelimeler) tanımalayabilme, Sayfa İsimlerinin Site Başlığında çıkartılması, İçerik ve Resimleri Google göre düzenleyebilme,

* Standart Eklentiler Paketi ; Anasayfa Slayt Göstermi, Online Hava Durumu ve Döviz Kuru, Mail Liste Oluşturma, Site İçi Arama Motoru, Siteden Webmaile Giriş, Sık Sorulan Sorular Eklentisi Katagorik Liste Eklentisi

 Garanti ; 5(beş) Yıl Yazılım (kodlama) Garantisi,

KAPASİTE ÖZELLİKLERİ
* com, net, org alan adı tescil veya yönlendirme hizmeti,
* 150 Mb. Genişliğinde Web Alanı (Hosting)
* 15 Adetlik E-Posta Tanımlama Kapasitesi,
*  Webmail ve Spam Mail Filtre Paneli
* 36 GB. Genişliğinde Yıllık Trafik (Bandwith) Kapasitesi,
* 50(elli) Adetlik İçerik Sayfası Ekleme Kapasitesi,
* 3 (üç) Adet Form Tanımlama Kapasitesi (İletişim Formu, İK formu, Teklif İstek Formu vs.)
* 250(ikiyüzelli) Adetlik Resim Ekleme Kapasitesi (Foto Galerilere)
* 1 Ana (Yönetici) Girişi
* Ürün ve İçerikleri Ana ve Alt Grup altında 3 seviyeye kadar sunabilme
* 6(Altı) Aylık Teknik Yardımdan Yararlanabilme

WEBMANAGER EKO PAKET ÖZELLİKLERİ

* Teknik Yardım Paketi
  - 6(Altı) Aylıktır.
  - Telefon, mail ve online olarak Sinobil Yazılım Ofisinden verilir.

WEBMANAGER ORTAK ÖZELLİKLER

* Ortak Platform Kurgusu: Webmanager’da yapılan bir geliştirme ve yeniliklerden Webmanager kullanan tüm müşterilerimizin yararlanabilme özelliğidir.

* Tasarım Yönetimi ; Webmanager ile websitenizin görünümünü yönetebilir ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Tema Değiştirme, Flash veya Jpg Logo Banner Yükleme, Menü Yönetimi, Grup veya Sayfa Yönetimi, Ana Sayfa Slayt Gösterimi Hazırlama bu özelliklerden bazılarıdır.

* Güncelleme ve İçerik Yönetimi; Yeni Sayfa Ekleyebilme, Gelişmiş İçerik Editörü ile Sayfayı Word Gibi düzenleyebilme, Resim Ekleme, Tablo Ekleme, Video Gösterimi (embed Kodu) ekleyebilme, Sayfa içinden link verebilme, PDF, Word, Excel Dokümanları Download Özelliği, Form Ekleme;

* Akıllı Form Sihirbazı; Sistemdeki Hazır Formları Kullanabilme, Yeniden Form Tasarlayabilme, Gelen Formları Filtreleyebilme, Otomatik Cevap Gönderme, İstenilen Mail Adresine Uyarı ve Form İçeriğini Gönderme, Farklı görünüm ayarları tanımlayabilme

* Temel Seviye Güvenlik Paketi; Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Şifremi Unuttum Uygulaması, Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme, Sayfa Kayıt ve Değiştirme Log Kayıtları, Günlük Yedekleme Sistemi, IP izleme, Arka Plan Güvenlik Duvarları,

* İleri Seviye Güvenlik Paketi : Yönetici (Admin) Yetkilendirme, Manüel Yedekleme Ünitesi, Yönetici Giriş Çıkışlarını İzleme, Sistemi Delme Çabalarını İzleme - Engelleme, Yönetici İşlemlerini Loglama,

* Raporlama : Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayıs, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  ve Günlük E-posta İle Rapor Bildirimi,

* Temel Seviye SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Uygulamaları;  Site Başlığında Geçen Kelimelerin Değiştirilebilmesi, Siteye Meta Tag (anahtar kelimeler) tanımalayabilme, Sayfa İsimlerinin Site Başlığında çıkartılması, İçerik ve Resimleri Google göre düzenleyebilme,

* Standart Eklentiler Paketi ; Anasayfa Slayt Göstermi, Online Hava Durumu ve Döviz Kuru, Mail Liste Oluşturma, Site İçi Arama Motoru, Siteden Webmaile Giriş, Sık Sorulan Sorular Eklentisi Katagorik Liste Eklentisi

 Garanti ; 5(beş) Yıl Yazılım (kodlama) Garantisi,

KAPASİTE ÖZELLİKLERİ
* com, net, org alan adı tescil veya yönlendirme hizmeti,
* 200 Mb. Genişliğinde Web Alanı (Hosting)
* 20 Adetlik E-Posta Tanımlama Kapasitesi,
*  Webmail ve Spam Mail Filtre Paneli
* 48 GB. Genişliğinde Yıllık Trafik (Bandwith) Kapasitesi,
* 100(yüz) Adetlik İçerik Sayfası Ekleme Kapasitesi,
* 5 (beş) Adet Form Tanımlama Kapasitesi (İletişim Formu, İK formu, Teklif İstek Formu vs.)
* 500(beşyüz) Adetlik Resim Ekleme Kapasitesi (Foto Galerilere)
* 1 Ana + 1 Alt Admin (Yönetici) Tanımlayabilme,
* Ürün ve İçerikleri Ana ve Alt Grup altında 3 seviyeye kadar sunabilme
* 6(Altı) Aylık Teknik Yardımdan Yararlanabilme

WEBMANAGER EKO PLUS PAKET ÖZELLİKLERİ

* Ziyaretçi Etkileşim Paketi
   - Anket Uygulaması, Ziyaretçilerin internet sitesi üzerinden ürün, hizmet, firma ve sektörle ilgili görüşlerini öğrenmek amacıyla geliştirilmiş tek soruluk anket uygulamasıdır. Özellikleri;
      i. Anket sorusu hazırlayarak, 10 adede kadar cevap seçeneği tanımlayabilme, 
     ii. Kullanıcıların sürekli anket cevaplamalarını önleyecek bloglama sistemi, 
     iii. Anket sonuçlarında toplam oy kullanım sayısını, seçeneklere göre cevaplama oranlarını görsel grafiklerle ziyaretçilerin bilgisine   sunabilme, 
     iv. Anketi süresiz veya belli bir tarih aralığında yayında tutabilme,
     v. Anketi arşive kaldırabilme,

   - Yorum Yap Eklentisi, Ziyaretçi ve kullanıcıların herhangi bir içerik hakkında görüşlerini almaya olanak tanıyan uygulamadır. Gönderilen Yorumların yönetici onayından sonra yayınlanması özelliği ile yorumları kontrol edip mevcut yorumlarıda istediğiniz anda yayından kaldırabilirsiniz.
   - Sosyal Ağ Paylaşımı, web sitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği (yazı, resim veya video sayfasının) ziyaretçi tarafından Facebook tarzı sosyal ağ sitelerinde kendi ağında ile paylaşmasına olanak sağlayan uygulamadır. Web site yöneticisi sosyal ağlarda paylaşmak istediği 
sayfaların altında sosyal ağ paylaşım özelliğini aktif edebilmedir.

   - Ziyaretçi Defteri Eklentisi; Site ziyaretçilerinin görüş ve yorumlarını toplamalarına olan sağlayan uygulamadır. Yorum eklentisinden farkı; Yorum eklentisi tek bir sayfa uygulanmakta olup, ziyaretçi defteri websitesinin bütününe uygulanmaktadır. Site yöneticisinin onayından geçen mesajlar ziyaretçi defterinden yayınlanabilmektedir.

* Teknik Yardım Paketi
  - 6(Altı) Aylıktır.
  - Telefon, mail ve online olarak Sinobil Yazılım Ofisinden verilir.

WEBMANAGER ORTAK ÖZELLİKLER

* Ortak Platform Kurgusu: Webmanager’da yapılan bir geliştirme ve yeniliklerden Webmanager kullanan tüm müşterilerimizin yararlanabilme özelliğidir.

* Tasarım Yönetimi ; Webmanager ile websitenizin görünümünü yönetebilir ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Tema Değiştirme, Flash veya Jpg Logo Banner Yükleme, Menü Yönetimi, Grup veya Sayfa Yönetimi, Ana Sayfa Slayt Gösterimi Hazırlama bu özelliklerden bazılarıdır.

* Güncelleme ve İçerik Yönetimi; Yeni Sayfa Ekleyebilme, Gelişmiş İçerik Editörü ile Sayfayı Word Gibi düzenleyebilme, Resim Ekleme, Tablo Ekleme, Video Gösterimi (embed Kodu) ekleyebilme, Sayfa içinden link verebilme, PDF, Word, Excel Dokümanları Download Özelliği, Form Ekleme;

* Akıllı Form Sihirbazı; Sistemdeki Hazır Formları Kullanabilme, Yeniden Form Tasarlayabilme, Gelen Formları Filtreleyebilme, Otomatik Cevap Gönderme, İstenilen Mail Adresine Uyarı ve Form İçeriğini Gönderme, Farklı görünüm ayarları tanımlayabilme

* Temel Seviye Güvenlik Paketi; Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Şifremi Unuttum Uygulaması, Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme, Sayfa Kayıt ve Değiştirme Log Kayıtları, Günlük Yedekleme Sistemi, IP izleme, Arka Plan Güvenlik Duvarları,

* İleri Seviye Güvenlik Paketi : Yönetici (Admin) Yetkilendirme, Manüel Yedekleme Ünitesi, Yönetici Giriş Çıkışlarını İzleme, Sistemi Delme Çabalarını İzleme - Engelleme, Yönetici İşlemlerini Loglama,

* Raporlama : Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayıs, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  ve Günlük E-posta İle Rapor Bildirimi,

* Temel Seviye SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Uygulamaları;  Site Başlığında Geçen Kelimelerin Değiştirilebilmesi, Siteye Meta Tag (anahtar kelimeler) tanımalayabilme, Sayfa İsimlerinin Site Başlığında çıkartılması, İçerik ve Resimleri Google göre düzenleyebilme,

* Standart Eklentiler Paketi ; Anasayfa Slayt Göstermi, Online Hava Durumu ve Döviz Kuru, Mail Liste Oluşturma, Site İçi Arama Motoru, Siteden Webmaile Giriş, Sık Sorulan Sorular Eklentisi Katagorik Liste Eklentisi

 Garanti ; 5(beş) Yıl Yazılım (kodlama) Garantisi,

KAPASİTE ÖZELLİKLERİ
* com, net, org alan adı tescil veya yönlendirme hizmeti,
* 500 Mb. Genişliğinde Web Alanı (Hosting)
* 50 Adetlik E-Posta Tanımlama Kapasitesi,
*  Webmail ve Spam Mail Filtre Paneli
* 120 GB. Genişliğinde Yıllık Trafik (Bandwith) Kapasitesi,
* 150(yüzelli) Adetlik İçerik Sayfası Ekleme Kapasitesi,
* 7 (yedi) Adet Form Tanımlama Kapasitesi (İletişim Formu, İK formu, Teklif İstek Formu vs.)
* 1000(bin) Adetlik Resim Ekleme Kapasitesi (Foto Galerilere)
* 1 Ana + 2 Alt Admin (Yönetici) Tanımlayabilme,
* Ürün ve İçerikleri Ana ve Alt Grup altında 4 seviyeye kadar sunabilme
* 6(Altı) Aylık Teknik Yardımdan Yararlanabilme

WEBMANAGER KOBİ PAKET ÖZELLİKLERİ

* Haber ve Bilgilendirme Paketi
   - Haber Gösterim Eklentisi, websitesinin ana sayfasından ürün, hizmet, sektör ve firma ile ilgili haber ve bilgilendirmelerin gazete portallarındaki gibi resimli ve sırayla ilgi çekici şekilde sunum sistemidir.
   - Pop-Up Pencere Eklentisi, Web Site Yöneticisinin yapmak istediği duyuru, tanıtım ve bilgilendirmeleri ziyaretçi ve kullanıcıların siteye ilk girdiği anda karşılarına çıkmasına sağlayarak ilgili tanıtıma dikkat çekmesi hedeflenerek geliştirilen bir uygulamadır. Site yöneticisi pop-up pencerenin boyutlarını, yayın tarihlerini ayarlayabilir, gerektiğinde aktif veya pasif yapabilir, Pop-up pencere içine “Gelişmiş İçerik Editörü”nü kullanarak her türlü metin, resim ve animasyon eklenebilir. Pop-Up Pencere Uygulaması popup blokerlara takılmamaktadır. 
   - Etkinlik Takvimi, Kuruluşun yaptığı etkinlikleri web sitesi üzerinden tarihsel olarak gösterimine olanak sağlayan uygulamadır.
   - İntro Eklentisi; Web sitesine ilk girişte ziyaretçileri farklı dil veya dikkat çekilmek istenen sayfalara yönlendirmek veya bir şey sunmak için hazırlanan ilk giriş sayfası gösterim eklentisidir.
   - Tavsiye Et Eklentisi; Ziyaretçilerin websitesindeki bir sayfayı veya içeriği arkadaşlarına veya tanıdıklarına bilgilendirme amacı ile direk mail adresi yazarak göndermelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Tavsiye et eklentisi sitenin farklı ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmesini ve arama motorlarındaki performansının artmasına yardımcı olur.

* Ziyaretçi Etkileşim Paketi
   - Anket Uygulaması, Ziyaretçilerin internet sitesi üzerinden ürün, hizmet, firma ve sektörle ilgili görüşlerini öğrenmek amacıyla geliştirilmiş tek soruluk anket uygulamasıdır. Özellikleri;
      i. Anket sorusu hazırlayarak, 10 adede kadar cevap seçeneği tanımlayabilme, 
     ii. Kullanıcıların sürekli anket cevaplamalarını önleyecek bloglama sistemi, 
     iii. Anket sonuçlarında toplam oy kullanım sayısını, seçeneklere göre cevaplama oranlarını görsel grafiklerle ziyaretçilerin bilgisine   sunabilme, 
     iv. Anketi süresiz veya belli bir tarih aralığında yayında tutabilme,
     v. Anketi arşive kaldırabilme,

   - Yorum Yap Eklentisi, Ziyaretçi ve kullanıcıların herhangi bir içerik hakkında görüşlerini almaya olanak tanıyan uygulamadır. Gönderilen Yorumların yönetici onayından sonra yayınlanması özelliği ile yorumları kontrol edip mevcut yorumlarıda istediğiniz anda yayından kaldırabilirsiniz.
   - Sosyal Ağ Paylaşımı, web sitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği (yazı, resim veya video sayfasının) ziyaretçi tarafından Facebook tarzı sosyal ağ sitelerinde kendi ağında ile paylaşmasına olanak sağlayan uygulamadır. Web site yöneticisi sosyal ağlarda paylaşmak istediği 
sayfaların altında sosyal ağ paylaşım özelliğini aktif edebilmedir.

   - Ziyaretçi Defteri Eklentisi; Site ziyaretçilerinin görüş ve yorumlarını toplamalarına olan sağlayan uygulamadır. Yorum eklentisinden farkı; Yorum eklentisi tek bir sayfa uygulanmakta olup, ziyaretçi defteri websitesinin bütününe uygulanmaktadır. Site yöneticisinin onayından geçen mesajlar ziyaretçi defterinden yayınlanabilmektedir.

 * Gelişmiş İstatistik Paketi
   - İçerik Ziyaret Raporları (Tarih aralığına göre, Web sitesinin çalıştığı alan adı ve dil seçeneklerine göre menü, kategori ve sayfa bazında ziyaret raporları ayrınıtılı olarak sunulmaktadır.)
  - Trafik Kaynakları Raporları (Tarih aralığına göre doğrudan alan adını yazarak, arama motorlarından kelime arayarak veya farklı sitelerden gelen yönlendirme ile web sitesine gelen ziyaretçi trafiğini ölçmeye ve değerlendirmeye imkan sağlar)
  - Arama Motoru Yönlendirme Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre Google, yahoo ve Bing vb. arama motorlarının web sitesine gelişleri, ziyaretçilerin bu arama motorlarlarına aradıkları kelimeler ve bu kelimelere )
  - Ziyaretçi Raporları (
Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre web sitesine hangi ülke, bölge ve şehirlerden geldikleri, ziyaretçilerin gezdikleri sayfalar, geliş şekilleri ve sitede gezdikleri sayfa sayısı, bilgisayarlarının işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, kullandıkları tarayıcısına kadar bir çok veri sunulmaktadır)
   - Online Ziyaretçi Raporları (Online olarak ziyaretçilerin hangi saatte, hangi sayfayı ziyaret edildiğini hangi ülke ve şehirden geldiğini, hangi arama motoru veya web sitesinden yönlendirme ile geldiğini ve şu anda hangi sayfaları ziyaret ettiğinin bilgilerinin alınacağı bölümdür.)
  - Çapraz Sorgulamalar ve Gelişmiş Uygulamalar ; (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adlarına, ek dil modüllerine, Ülke, bölge ve şehre göre, arama motorlarından veya diğer web sitelerden gelen yönlendirme ve kelimelere göre detaylı sorgulamaların yapılacağı bölümdür.

* Teknik Yardım Paketi
  - 6(Altı) Aylıktır.
  - Telefon, mail ve online olarak Sinobil Yazılım Ofisinden verilir.

WEBMANAGER ORTAK ÖZELLİKLER

* Ortak Platform Kurgusu: Webmanager’da yapılan bir geliştirme ve yeniliklerden Webmanager kullanan tüm müşterilerimizin yararlanabilme özelliğidir.

* Tasarım Yönetimi ; Webmanager ile websitenizin görünümünü yönetebilir ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Tema Değiştirme, Flash veya Jpg Logo Banner Yükleme, Menü Yönetimi, Grup veya Sayfa Yönetimi, Ana Sayfa Slayt Gösterimi Hazırlama bu özelliklerden bazılarıdır.

* Güncelleme ve İçerik Yönetimi; Yeni Sayfa Ekleyebilme, Gelişmiş İçerik Editörü ile Sayfayı Word Gibi düzenleyebilme, Resim Ekleme, Tablo Ekleme, Video Gösterimi (embed Kodu) ekleyebilme, Sayfa içinden link verebilme, PDF, Word, Excel Dokümanları Download Özelliği, Form Ekleme;

* Akıllı Form Sihirbazı; Sistemdeki Hazır Formları Kullanabilme, Yeniden Form Tasarlayabilme, Gelen Formları Filtreleyebilme, Otomatik Cevap Gönderme, İstenilen Mail Adresine Uyarı ve Form İçeriğini Gönderme, Farklı görünüm ayarları tanımlayabilme

* Temel Seviye Güvenlik Paketi; Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Şifremi Unuttum Uygulaması, Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme, Sayfa Kayıt ve Değiştirme Log Kayıtları, Günlük Yedekleme Sistemi, IP izleme, Arka Plan Güvenlik Duvarları,

* İleri Seviye Güvenlik Paketi : Yönetici (Admin) Yetkilendirme, Manüel Yedekleme Ünitesi, Yönetici Giriş Çıkışlarını İzleme, Sistemi Delme Çabalarını İzleme - Engelleme, Yönetici İşlemlerini Loglama,

* Raporlama : Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayıs, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  ve Günlük E-posta İle Rapor Bildirimi,

* Temel Seviye SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Uygulamaları;  Site Başlığında Geçen Kelimelerin Değiştirilebilmesi, Siteye Meta Tag (anahtar kelimeler) tanımalayabilme, Sayfa İsimlerinin Site Başlığında çıkartılması, İçerik ve Resimleri Google göre düzenleyebilme,

* Standart Eklentiler Paketi ; Anasayfa Slayt Göstermi, Online Hava Durumu ve Döviz Kuru, Mail Liste Oluşturma, Site İçi Arama Motoru, Siteden Webmaile Giriş, Sık Sorulan Sorular Eklentisi Katagorik Liste Eklentisi

 Garanti ; 5(beş) Yıl Yazılım (kodlama) Garantisi,

KAPASİTE ÖZELLİKLERİ
* com, net, org alan adı tescil veya yönlendirme hizmeti,
* 750 Mb. Genişliğinde Web Alanı (Hosting)
* 75 Adetlik E-Posta Tanımlama Kapasitesi,
*  Webmail ve Spam Mail Filtre Paneli
* 180 GB. Genişliğinde Yıllık Trafik (Bandwith) Kapasitesi,
* 250(İkiyüzelli) Adetlik İçerik Sayfası Ekleme Kapasitesi,
* 10 (on) Adet Form Tanımlama Kapasitesi (İletişim Formu, İK formu, Teklif İstek Formu vs.)
* 2000(İkibin) Adetlik Resim Ekleme Kapasitesi (Foto Galerilere)
* 1 Ana + 3 Alt Admin (Yönetici) Tanımlayabilme,
* Ürün ve İçerikleri Ana ve Alt Grup altında 4 seviyeye kadar sunabilme
* 1 Ana + 1 Ek Dilde çalıştırabilme
* 12 Aylık Teknik Yardımdan Yararlanabilme

WEBMANAGER KOBİ PLUS PAKET ÖZELLİKLERİ

* Haber ve Bilgilendirme Paketi
   - Haber Gösterim Eklentisi, websitesinin ana sayfasından ürün, hizmet, sektör ve firma ile ilgili haber ve bilgilendirmelerin gazete portallarındaki gibi resimli ve sırayla ilgi çekici şekilde sunum sistemidir.
   - Pop-Up Pencere Eklentisi, Web Site Yöneticisinin yapmak istediği duyuru, tanıtım ve bilgilendirmeleri ziyaretçi ve kullanıcıların siteye ilk girdiği anda karşılarına çıkmasına sağlayarak ilgili tanıtıma dikkat çekmesi hedeflenerek geliştirilen bir uygulamadır. Site yöneticisi pop-up pencerenin boyutlarını, yayın tarihlerini ayarlayabilir, gerektiğinde aktif veya pasif yapabilir, Pop-up pencere içine “Gelişmiş İçerik Editörü”nü kullanarak her türlü metin, resim ve animasyon eklenebilir. Pop-Up Pencere Uygulaması popup blokerlara takılmamaktadır. 
   - Etkinlik Takvimi, Kuruluşun yaptığı etkinlikleri web sitesi üzerinden tarihsel olarak gösterimine olanak sağlayan uygulamadır.
   - İntro Eklentisi; Web sitesine ilk girişte ziyaretçileri farklı dil veya dikkat çekilmek istenen sayfalara yönlendirmek veya bir şey sunmak için hazırlanan ilk giriş sayfası gösterim eklentisidir.
   - Tavsiye Et Eklentisi; Ziyaretçilerin websitesindeki bir sayfayı veya içeriği arkadaşlarına veya tanıdıklarına bilgilendirme amacı ile direk mail adresi yazarak göndermelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Tavsiye et eklentisi sitenin farklı ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmesini ve arama motorlarındaki performansının artmasına yardımcı olur.

* Ziyaretçi Etkileşim Paketi
   - Anket Uygulaması, Ziyaretçilerin internet sitesi üzerinden ürün, hizmet, firma ve sektörle ilgili görüşlerini öğrenmek amacıyla geliştirilmiş tek soruluk anket uygulamasıdır. Özellikleri;
      i. Anket sorusu hazırlayarak, 10 adede kadar cevap seçeneği tanımlayabilme, 
     ii. Kullanıcıların sürekli anket cevaplamalarını önleyecek bloglama sistemi, 
     iii. Anket sonuçlarında toplam oy kullanım sayısını, seçeneklere göre cevaplama oranlarını görsel grafiklerle ziyaretçilerin bilgisine   sunabilme, 
     iv. Anketi süresiz veya belli bir tarih aralığında yayında tutabilme,
     v. Anketi arşive kaldırabilme,

   - Yorum Yap Eklentisi, Ziyaretçi ve kullanıcıların herhangi bir içerik hakkında görüşlerini almaya olanak tanıyan uygulamadır. Gönderilen Yorumların yönetici onayından sonra yayınlanması özelliği ile yorumları kontrol edip mevcut yorumlarıda istediğiniz anda yayından kaldırabilirsiniz.
   - Sosyal Ağ Paylaşımı, web sitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği (yazı, resim veya video sayfasının) ziyaretçi tarafından Facebook tarzı sosyal ağ sitelerinde kendi ağında ile paylaşmasına olanak sağlayan uygulamadır. Web site yöneticisi sosyal ağlarda paylaşmak istediği 
sayfaların altında sosyal ağ paylaşım özelliğini aktif edebilmedir.

   - Ziyaretçi Defteri Eklentisi; Site ziyaretçilerinin görüş ve yorumlarını toplamalarına olan sağlayan uygulamadır. Yorum eklentisinden farkı; Yorum eklentisi tek bir sayfa uygulanmakta olup, ziyaretçi defteri websitesinin bütününe uygulanmaktadır. Site yöneticisinin onayından geçen mesajlar ziyaretçi defterinden yayınlanabilmektedir.

 * Gelişmiş İstatistik Paketi
   - İçerik Ziyaret Raporları (Tarih aralığına göre, Web sitesinin çalıştığı alan adı ve dil seçeneklerine göre menü, kategori ve sayfa bazında ziyaret raporları ayrınıtılı olarak sunulmaktadır.)
  - Trafik Kaynakları Raporları (Tarih aralığına göre doğrudan alan adını yazarak, arama motorlarından kelime arayarak veya farklı sitelerden gelen yönlendirme ile web sitesine gelen ziyaretçi trafiğini ölçmeye ve değerlendirmeye imkan sağlar)
  - Arama Motoru Yönlendirme Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre Google, yahoo ve Bing vb. arama motorlarının web sitesine gelişleri, ziyaretçilerin bu arama motorlarlarına aradıkları kelimeler ve bu kelimelere )
  - Ziyaretçi Raporları (
Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre web sitesine hangi ülke, bölge ve şehirlerden geldikleri, ziyaretçilerin gezdikleri sayfalar, geliş şekilleri ve sitede gezdikleri sayfa sayısı, bilgisayarlarının işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, kullandıkları tarayıcısına kadar bir çok veri sunulmaktadır)
   - Online Ziyaretçi Raporları (Online olarak ziyaretçilerin hangi saatte, hangi sayfayı ziyaret edildiğini hangi ülke ve şehirden geldiğini, hangi arama motoru veya web sitesinden yönlendirme ile geldiğini ve şu anda hangi sayfaları ziyaret ettiğinin bilgilerinin alınacağı bölümdür.)
  - Çapraz Sorgulamalar ve Gelişmiş Uygulamalar ; (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adlarına, ek dil modüllerine, Ülke, bölge ve şehre göre, arama motorlarından veya diğer web sitelerden gelen yönlendirme ve kelimelere göre detaylı sorgulamaların yapılacağı bölümdür.

* Ek Dil Paketii ;
 Web sitenizde ana dilde çalışan siteden farkı bilgiler ve bölümler sunabilmenize imkan sunar, geliştirilmiş özellikleri ile bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikler; 
     - Yazı tabanlı tüm menü ve kategorilerin, başlıkların modül içerisinden değiştirilebilmesine ve tercume edilmesine olanak sağlar,
     - Sayfa kopyalama özelliği sayesinde tasarımı yapılmış sayfanın ek dile kopyalanarak içeriklerin ve tasarımın diğer dillerle aynı olmasına yardımcı olur. 
     - Hangi dilde olursa olsun içeriğin sayfa başlığını tanımlarken diğer dillerdeki sayfa başlıklarını tanımlamaya da olanak sağlar,
     - Yetkilendirme özelliği sayesinde Dış Ticaret veya sadece bu bölümdeki personelin modülü güncellemesine izin verilebilir.
     - Tüm sayfa yönetim ve içerik girişleri diğer ek dil modülleri ile aynı olduğundan kullanım konusunda zorluk yaşanmaz. 
     - Veri ekleme ve değiştirme tarihlerini tutarak önceki güncelleme ve kayıtları takip ederek herhangi bir hata oluşmasını engellemeye yardımcı olur. 
     - Geliştirilmiş ayarları ile ek dil modüllerini ziyaretçilerin rahatça kullanarak web sitesinden daha fazla verim almasına olanak sağlar.

* Teknik Yardım Paketi
  - 12 Aylıktır.
  - Telefon, mail ve online olarak Sinobil Yazılım Ofisinden verilir.

WEBMANAGER ORTAK ÖZELLİKLER

* Ortak Platform Kurgusu: Webmanager’da yapılan bir geliştirme ve yeniliklerden Webmanager kullanan tüm müşterilerimizin yararlanabilme özelliğidir.

* Tasarım Yönetimi ; Webmanager ile websitenizin görünümünü yönetebilir ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Tema Değiştirme, Flash veya Jpg Logo Banner Yükleme, Menü Yönetimi, Grup veya Sayfa Yönetimi, Ana Sayfa Slayt Gösterimi Hazırlama bu özelliklerden bazılarıdır.

* Güncelleme ve İçerik Yönetimi; Yeni Sayfa Ekleyebilme, Gelişmiş İçerik Editörü ile Sayfayı Word Gibi düzenleyebilme, Resim Ekleme, Tablo Ekleme, Video Gösterimi (embed Kodu) ekleyebilme, Sayfa içinden link verebilme, PDF, Word, Excel Dokümanları Download Özelliği, Form Ekleme;

* Akıllı Form Sihirbazı; Sistemdeki Hazır Formları Kullanabilme, Yeniden Form Tasarlayabilme, Gelen Formları Filtreleyebilme, Otomatik Cevap Gönderme, İstenilen Mail Adresine Uyarı ve Form İçeriğini Gönderme, Farklı görünüm ayarları tanımlayabilme

* Temel Seviye Güvenlik Paketi; Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Şifremi Unuttum Uygulaması, Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme, Sayfa Kayıt ve Değiştirme Log Kayıtları, Günlük Yedekleme Sistemi, IP izleme, Arka Plan Güvenlik Duvarları,

* İleri Seviye Güvenlik Paketi : Yönetici (Admin) Yetkilendirme, Manüel Yedekleme Ünitesi, Yönetici Giriş Çıkışlarını İzleme, Sistemi Delme Çabalarını İzleme - Engelleme, Yönetici İşlemlerini Loglama,

* Raporlama : Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayıs, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  ve Günlük E-posta İle Rapor Bildirimi,

* Temel Seviye SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Uygulamaları;  Site Başlığında Geçen Kelimelerin Değiştirilebilmesi, Siteye Meta Tag (anahtar kelimeler) tanımalayabilme, Sayfa İsimlerinin Site Başlığında çıkartılması, İçerik ve Resimleri Google göre düzenleyebilme,

* Standart Eklentiler Paketi ; Anasayfa Slayt Göstermi, Online Hava Durumu ve Döviz Kuru, Mail Liste Oluşturma, Site İçi Arama Motoru, Siteden Webmaile Giriş, Sık Sorulan Sorular Eklentisi Katagorik Liste Eklentisi

 Garanti ; 5(beş) Yıl Yazılım (kodlama) Garantisi,

KAPASİTE ÖZELLİKLERİ
* com, net, org alan adı tescil veya yönlendirme hizmeti,
* 1 Gb. Genişliğinde Web Alanı (Hosting)
* 100 Adetlik E-Posta Tanımlama Kapasitesi,
*  Webmail ve Spam Mail Filtre Paneli
* 240 GB. Genişliğinde Yıllık Trafik (Bandwith) Kapasitesi,
* 500(beşyüz) Adetlik İçerik Sayfası Ekleme Kapasitesi,
* 15 (onbeş) Adet Form Tanımlama Kapasitesi (İletişim Formu, İK formu, Teklif İstek Formu vs.)
* 3000(Üçbin) Adetlik Resim Ekleme Kapasitesi (Foto Galerilere)
* 1 Ana + 4 Alt Admin (Yönetici) Tanımlayabilme,
* Ürün ve İçerikleri Ana ve Alt Grup altında 4 seviyeye kadar sunabilme
* 1 Ana + 2 Ek Dilde çalıştırabilme
* 12 Aylık Teknik Yardımdan Yararlanabilme

WEBMANAGER PRO PAKET ÖZELLİKLERİ

* Haber ve Bilgilendirme Paketi
   - Haber Gösterim Eklentisi, websitesinin ana sayfasından ürün, hizmet, sektör ve firma ile ilgili haber ve bilgilendirmelerin gazete portallarındaki gibi resimli ve sırayla ilgi çekici şekilde sunum sistemidir.
   - Pop-Up Pencere Eklentisi, Web Site Yöneticisinin yapmak istediği duyuru, tanıtım ve bilgilendirmeleri ziyaretçi ve kullanıcıların siteye ilk girdiği anda karşılarına çıkmasına sağlayarak ilgili tanıtıma dikkat çekmesi hedeflenerek geliştirilen bir uygulamadır. Site yöneticisi pop-up pencerenin boyutlarını, yayın tarihlerini ayarlayabilir, gerektiğinde aktif veya pasif yapabilir, Pop-up pencere içine “Gelişmiş İçerik Editörü”nü kullanarak her türlü metin, resim ve animasyon eklenebilir. Pop-Up Pencere Uygulaması popup blokerlara takılmamaktadır. 
   - Etkinlik Takvimi, Kuruluşun yaptığı etkinlikleri web sitesi üzerinden tarihsel olarak gösterimine olanak sağlayan uygulamadır.
   - İntro Eklentisi; Web sitesine ilk girişte ziyaretçileri farklı dil veya dikkat çekilmek istenen sayfalara yönlendirmek veya bir şey sunmak için hazırlanan ilk giriş sayfası gösterim eklentisidir.
   - Tavsiye Et Eklentisi; Ziyaretçilerin websitesindeki bir sayfayı veya içeriği arkadaşlarına veya tanıdıklarına bilgilendirme amacı ile direk mail adresi yazarak göndermelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Tavsiye et eklentisi sitenin farklı ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmesini ve arama motorlarındaki performansının artmasına yardımcı olur.

* Ziyaretçi Etkileşim Paketi
   - Anket Uygulaması, Ziyaretçilerin internet sitesi üzerinden ürün, hizmet, firma ve sektörle ilgili görüşlerini öğrenmek amacıyla geliştirilmiş tek soruluk anket uygulamasıdır. Özellikleri;
      i. Anket sorusu hazırlayarak, 10 adede kadar cevap seçeneği tanımlayabilme, 
     ii. Kullanıcıların sürekli anket cevaplamalarını önleyecek bloglama sistemi, 
     iii. Anket sonuçlarında toplam oy kullanım sayısını, seçeneklere göre cevaplama oranlarını görsel grafiklerle ziyaretçilerin bilgisine   sunabilme, 
     iv. Anketi süresiz veya belli bir tarih aralığında yayında tutabilme,
     v. Anketi arşive kaldırabilme,

   - Yorum Yap Eklentisi, Ziyaretçi ve kullanıcıların herhangi bir içerik hakkında görüşlerini almaya olanak tanıyan uygulamadır. Gönderilen Yorumların yönetici onayından sonra yayınlanması özelliği ile yorumları kontrol edip mevcut yorumlarıda istediğiniz anda yayından kaldırabilirsiniz.
   - Sosyal Ağ Paylaşımı, web sitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği (yazı, resim veya video sayfasının) ziyaretçi tarafından Facebook tarzı sosyal ağ sitelerinde kendi ağında ile paylaşmasına olanak sağlayan uygulamadır. Web site yöneticisi sosyal ağlarda paylaşmak istediği 
sayfaların altında sosyal ağ paylaşım özelliğini aktif edebilmedir.

   - Ziyaretçi Defteri Eklentisi; Site ziyaretçilerinin görüş ve yorumlarını toplamalarına olan sağlayan uygulamadır. Yorum eklentisinden farkı; Yorum eklentisi tek bir sayfa uygulanmakta olup, ziyaretçi defteri websitesinin bütününe uygulanmaktadır. Site yöneticisinin onayından geçen mesajlar ziyaretçi defterinden yayınlanabilmektedir.

 * Gelişmiş İstatistik Paketi
   - İçerik Ziyaret Raporları (Tarih aralığına göre, Web sitesinin çalıştığı alan adı ve dil seçeneklerine göre menü, kategori ve sayfa bazında ziyaret raporları ayrınıtılı olarak sunulmaktadır.)
  - Trafik Kaynakları Raporları (Tarih aralığına göre doğrudan alan adını yazarak, arama motorlarından kelime arayarak veya farklı sitelerden gelen yönlendirme ile web sitesine gelen ziyaretçi trafiğini ölçmeye ve değerlendirmeye imkan sağlar)
  - Arama Motoru Yönlendirme Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre Google, yahoo ve Bing vb. arama motorlarının web sitesine gelişleri, ziyaretçilerin bu arama motorlarlarına aradıkları kelimeler ve bu kelimelere )
  - Ziyaretçi Raporları (
Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre web sitesine hangi ülke, bölge ve şehirlerden geldikleri, ziyaretçilerin gezdikleri sayfalar, geliş şekilleri ve sitede gezdikleri sayfa sayısı, bilgisayarlarının işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, kullandıkları tarayıcısına kadar bir çok veri sunulmaktadır)
   - Online Ziyaretçi Raporları (Online olarak ziyaretçilerin hangi saatte, hangi sayfayı ziyaret edildiğini hangi ülke ve şehirden geldiğini, hangi arama motoru veya web sitesinden yönlendirme ile geldiğini ve şu anda hangi sayfaları ziyaret ettiğinin bilgilerinin alınacağı bölümdür.)
  - Çapraz Sorgulamalar ve Gelişmiş Uygulamalar ; (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adlarına, ek dil modüllerine, Ülke, bölge ve şehre göre, arama motorlarından veya diğer web sitelerden gelen yönlendirme ve kelimelere göre detaylı sorgulamaların yapılacağı bölümdür.

* Ek Dil Paketii ;
 Web sitenizde ana dilde çalışan siteden farkı bilgiler ve bölümler sunabilmenize imkan sunar, geliştirilmiş özellikleri ile bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikler; 
     - Yazı tabanlı tüm menü ve kategorilerin, başlıkların modül içerisinden değiştirilebilmesine ve tercume edilmesine olanak sağlar,
     - Sayfa kopyalama özelliği sayesinde tasarımı yapılmış sayfanın ek dile kopyalanarak içeriklerin ve tasarımın diğer dillerle aynı olmasına yardımcı olur. 
     - Hangi dilde olursa olsun içeriğin sayfa başlığını tanımlarken diğer dillerdeki sayfa başlıklarını tanımlamaya da olanak sağlar,
     - Yetkilendirme özelliği sayesinde Dış Ticaret veya sadece bu bölümdeki personelin modülü güncellemesine izin verilebilir.
     - Tüm sayfa yönetim ve içerik girişleri diğer ek dil modülleri ile aynı olduğundan kullanım konusunda zorluk yaşanmaz. 
     - Veri ekleme ve değiştirme tarihlerini tutarak önceki güncelleme ve kayıtları takip ederek herhangi bir hata oluşmasını engellemeye yardımcı olur. 
     - Geliştirilmiş ayarları ile ek dil modüllerini ziyaretçilerin rahatça kullanarak web sitesinden daha fazla verim almasına olanak sağlar.

* Teknik Yardım Paketi
  - 12 Aylıktır.
  - Telefon, mail ve online olarak Sinobil Yazılım Ofisinden verilir.

WEBMANAGER ORTAK ÖZELLİKLER

* Ortak Platform Kurgusu: Webmanager’da yapılan bir geliştirme ve yeniliklerden Webmanager kullanan tüm müşterilerimizin yararlanabilme özelliğidir.

* Tasarım Yönetimi ; Webmanager ile websitenizin görünümünü yönetebilir ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Tema Değiştirme, Flash veya Jpg Logo Banner Yükleme, Menü Yönetimi, Grup veya Sayfa Yönetimi, Ana Sayfa Slayt Gösterimi Hazırlama bu özelliklerden bazılarıdır.

* Güncelleme ve İçerik Yönetimi; Yeni Sayfa Ekleyebilme, Gelişmiş İçerik Editörü ile Sayfayı Word Gibi düzenleyebilme, Resim Ekleme, Tablo Ekleme, Video Gösterimi (embed Kodu) ekleyebilme, Sayfa içinden link verebilme, PDF, Word, Excel Dokümanları Download Özelliği, Form Ekleme;

* Akıllı Form Sihirbazı; Sistemdeki Hazır Formları Kullanabilme, Yeniden Form Tasarlayabilme, Gelen Formları Filtreleyebilme, Otomatik Cevap Gönderme, İstenilen Mail Adresine Uyarı ve Form İçeriğini Gönderme, Farklı görünüm ayarları tanımlayabilme

* Temel Seviye Güvenlik Paketi; Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Şifremi Unuttum Uygulaması, Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme, Sayfa Kayıt ve Değiştirme Log Kayıtları, Günlük Yedekleme Sistemi, IP izleme, Arka Plan Güvenlik Duvarları,

* İleri Seviye Güvenlik Paketi : Yönetici (Admin) Yetkilendirme, Manüel Yedekleme Ünitesi, Yönetici Giriş Çıkışlarını İzleme, Sistemi Delme Çabalarını İzleme - Engelleme, Yönetici İşlemlerini Loglama,

* Raporlama : Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayıs, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  ve Günlük E-posta İle Rapor Bildirimi,

* Temel Seviye SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Uygulamaları;  Site Başlığında Geçen Kelimelerin Değiştirilebilmesi, Siteye Meta Tag (anahtar kelimeler) tanımalayabilme, Sayfa İsimlerinin Site Başlığında çıkartılması, İçerik ve Resimleri Google göre düzenleyebilme,

* Standart Eklentiler Paketi ; Anasayfa Slayt Göstermi, Online Hava Durumu ve Döviz Kuru, Mail Liste Oluşturma, Site İçi Arama Motoru, Siteden Webmaile Giriş, Sık Sorulan Sorular Eklentisi Katagorik Liste Eklentisi

 Garanti ; 5(beş) Yıl Yazılım (kodlama) Garantisi,

KAPASİTE ÖZELLİKLERİ
* com, net, org alan adı tescil veya yönlendirme hizmeti,
* 2 Gb. Genişliğinde Web Alanı (Hosting)
* 200 Adetlik E-Posta Tanımlama Kapasitesi,
*  Webmail ve Spam Mail Filtre Paneli
* 360 GB. Genişliğinde Yıllık Trafik (Bandwith) Kapasitesi,
* 1000(bin) Adetlik İçerik Sayfası Ekleme Kapasitesi,
* 25 Adet Form Tanımlama Kapasitesi (İletişim Formu, İK formu, Teklif İstek Formu vs.)
* 5000(Beşbin) Adetlik Resim Ekleme Kapasitesi (Foto Galerilere)
* 1 Ana + 5 Alt Admin (Yönetici) Tanımlayabilme,
* Ürün ve İçerikleri Ana ve Alt Grup altında 4 seviyeye kadar sunabilme
* 1 Ana + 3 Ek Dilde çalıştırabilme
* 12 Aylık Teknik Yardımdan Yararlanabilme

WEBMANAGER PRO PLUS PAKET ÖZELLİKLERİ
* Haber ve Bilgilendirme Paketi
   - Haber Gösterim Eklentisi, websitesinin ana sayfasından ürün, hizmet, sektör ve firma ile ilgili haber ve bilgilendirmelerin gazete portallarındaki gibi resimli ve sırayla ilgi çekici şekilde sunum sistemidir.
   - Pop-Up Pencere Eklentisi, Web Site Yöneticisinin yapmak istediği duyuru, tanıtım ve bilgilendirmeleri ziyaretçi ve kullanıcıların siteye ilk girdiği anda karşılarına çıkmasına sağlayarak ilgili tanıtıma dikkat çekmesi hedeflenerek geliştirilen bir uygulamadır. Site yöneticisi pop-up pencerenin boyutlarını, yayın tarihlerini ayarlayabilir, gerektiğinde aktif veya pasif yapabilir, Pop-up pencere içine “Gelişmiş İçerik Editörü”nü kullanarak her türlü metin, resim ve animasyon eklenebilir. Pop-Up Pencere Uygulaması popup blokerlara takılmamaktadır. 
   - Etkinlik Takvimi, Kuruluşun yaptığı etkinlikleri web sitesi üzerinden tarihsel olarak gösterimine olanak sağlayan uygulamadır.
   - İntro Eklentisi; Web sitesine ilk girişte ziyaretçileri farklı dil veya dikkat çekilmek istenen sayfalara yönlendirmek veya bir şey sunmak için hazırlanan ilk giriş sayfası gösterim eklentisidir.
   - Tavsiye Et Eklentisi; Ziyaretçilerin websitesindeki bir sayfayı veya içeriği arkadaşlarına veya tanıdıklarına bilgilendirme amacı ile direk mail adresi yazarak göndermelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Tavsiye et eklentisi sitenin farklı ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmesini ve arama motorlarındaki performansının artmasına yardımcı olur.

* Ziyaretçi Etkileşim Paketi
   - Anket Uygulaması, Ziyaretçilerin internet sitesi üzerinden ürün, hizmet, firma ve sektörle ilgili görüşlerini öğrenmek amacıyla geliştirilmiş tek soruluk anket uygulamasıdır. Özellikleri;
      i. Anket sorusu hazırlayarak, 10 adede kadar cevap seçeneği tanımlayabilme, 
     ii. Kullanıcıların sürekli anket cevaplamalarını önleyecek bloglama sistemi, 
     iii. Anket sonuçlarında toplam oy kullanım sayısını, seçeneklere göre cevaplama oranlarını görsel grafiklerle ziyaretçilerin bilgisine   sunabilme, 
     iv. Anketi süresiz veya belli bir tarih aralığında yayında tutabilme,
     v. Anketi arşive kaldırabilme,

   - Yorum Yap Eklentisi, Ziyaretçi ve kullanıcıların web sitesindeki herhangi bir sayfa içeriği hakkında görüşlerini almaya olanak tanıyan uygulamadır. Gönderilen Yorumların yönetici onayından sonra yayınlanması özelliği ile yorumları kontrol ederek yayınlayabilirsiniz. Mevcut yorumlarıda istediğiniz anda yayından kaldırabilirsiniz.

   - Sosyal Ağ Paylaşımı, web sitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği (yazı, resim veya video sayfasının) ziyaretçi tarafından Facebook tarzı sosyal ağ sitelerinde kendi ağında ile paylaşmasına olanak sağlayan uygulamadır. Web site yöneticisi sosyal ağlarda paylaşmak istediği 
sayfaların altında sosyal ağ paylaşım özelliğini aktif edebilmektedir.

   - Ziyaretçi Defteri Eklentisi; Site ziyaretçilerinin görüş ve yorumlarını toplamalarına olan sağlayan uygulamadır. Yorum eklentisinden farkı; Yorum eklentisi tek bir sayfa içeriğine uygulanmakta olup, ziyaretçi defteri websitesinin bütününe uygulanmaktadır. Site yöneticisinin onayından geçen mesajlar ziyaretçi defterinden yayınlanabilmektedir.

 * Gelişmiş İstatistik Paketi
   - İçerik Ziyaret Raporları (Tarih aralığına göre, Web sitesinin çalıştığı alan adı ve dil seçeneklerine göre menü, kategori ve sayfa bazında ziyaret raporları ayrınıtılı olarak sunulmaktadır.)
  - Trafik Kaynakları Raporları (Tarih aralığına göre doğrudan alan adını yazarak, arama motorlarından kelime arayarak veya farklı sitelerden gelen yönlendirme ile web sitesine gelen ziyaretçi trafiğini ölçmeye ve değerlendirmeye imkan sağlar)
  - Arama Motoru Yönlendirme Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre Google, yahoo ve Bing vb. arama motorlarının web sitesine gelişleri, ziyaretçilerin bu arama motorlarlarına aradıkları kelimeler ve bu kelimelere )
  - Ziyaretçi Raporları (
Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre web sitesine hangi ülke, bölge ve şehirlerden geldikleri, ziyaretçilerin gezdikleri sayfalar, geliş şekilleri ve sitede gezdikleri sayfa sayısı, bilgisayarlarının işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, kullandıkları tarayıcısına kadar bir çok veri sunulmaktadır)
   - Online Ziyaretçi Raporları (Online olarak ziyaretçilerin hangi saatte, hangi sayfayı ziyaret edildiğini hangi ülke ve şehirden geldiğini, hangi arama motoru veya web sitesinden yönlendirme ile geldiğini ve şu anda hangi sayfaları ziyaret ettiğinin bilgilerinin alınacağı bölümdür.)
  - Çapraz Sorgulamalar ve Gelişmiş Uygulamalar ; (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adlarına, ek dil modüllerine, Ülke, bölge ve şehre göre, arama motorlarından veya diğer web sitelerden gelen yönlendirme ve kelimelere göre detaylı sorgulamaların yapılacağı bölümdür.

* Üyelik Paketi
  - Web site ziyaretçilerinin siteye üye olup ziyaretçilere özel uygulamalardan ve içeriklerden faydalanabilecekleri sistemdir.
  - 4 Farklı üyelik onay sistemi,
  - Üyelere özel sayfa gösterimi,
  - Bir üyeye özel içerik ekleyebilme,
  - Gelişmiş üye raporları,

* Ek Dil Paketii ;
 Web sitenizde ana dilde çalışan siteden farkı bilgiler ve bölümler sunabilmenize imkan sunar, geliştirilmiş özellikleri ile bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikler; 
     - Yazı tabanlı tüm menü ve kategorilerin, başlıkların modül içerisinden değiştirilebilmesine ve tercume edilmesine olanak sağlar,
     - Sayfa kopyalama özelliği sayesinde tasarımı yapılmış sayfanın ek dile kopyalanarak içeriklerin ve tasarımın diğer dillerle aynı olmasına yardımcı olur. 
     - Hangi dilde olursa olsun içeriğin sayfa başlığını tanımlarken diğer dillerdeki sayfa başlıklarını tanımlamaya da olanak sağlar,
     - Yetkilendirme özelliği sayesinde Dış Ticaret veya sadece bu bölümdeki personelin modülü güncellemesine izin verilebilir.
     - Tüm sayfa yönetim ve içerik girişleri diğer ek dil modülleri ile aynı olduğundan kullanım konusunda zorluk yaşanmaz. 
     - Veri ekleme ve değiştirme tarihlerini tutarak önceki güncelleme ve kayıtları takip ederek herhangi bir hata oluşmasını engellemeye yardımcı olur. 
     - Geliştirilmiş ayarları ile ek dil modüllerini ziyaretçilerin rahatça kullanarak web sitesinden daha fazla verim almasına olanak sağlar.

* Teknik Yardım Paketi
  - 12 Aylıktır.
  - Telefon, mail ve online olarak Sinobil Yazılım Ofisinden verilir.

WEBMANAGER ORTAK ÖZELLİKLER

* Ortak Platform Kurgusu: Webmanager’da yapılan bir geliştirme ve yeniliklerden Webmanager kullanan tüm müşterilerimizin yararlanabilme özelliğidir.

* Tasarım Yönetimi ; Webmanager ile websitenizin görünümünü yönetebilir ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Tema Değiştirme, Flash veya Jpg Logo Banner Yükleme, Menü Yönetimi, Grup veya Sayfa Yönetimi, Ana Sayfa Slayt Gösterimi Hazırlama bu özelliklerden bazılarıdır.

* Güncelleme ve İçerik Yönetimi; Yeni Sayfa Ekleyebilme, Gelişmiş İçerik Editörü ile Sayfayı Word Gibi düzenleyebilme, Resim Ekleme, Tablo Ekleme, Video Gösterimi (embed Kodu) ekleyebilme, Sayfa içinden link verebilme, PDF, Word, Excel Dokümanları Download Özelliği, Form Ekleme;

* Akıllı Form Sihirbazı; Sistemdeki Hazır Formları Kullanabilme, Yeniden Form Tasarlayabilme, Gelen Formları Filtreleyebilme, Otomatik Cevap Gönderme, İstenilen Mail Adresine Uyarı ve Form İçeriğini Gönderme, Farklı görünüm ayarları tanımlayabilme

* Temel Seviye Güvenlik Paketi; Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Şifremi Unuttum Uygulaması, Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme, Sayfa Kayıt ve Değiştirme Log Kayıtları, Günlük Yedekleme Sistemi, IP izleme, Arka Plan Güvenlik Duvarları,

* İleri Seviye Güvenlik Paketi : Yönetici (Admin) Yetkilendirme, Manüel Yedekleme Ünitesi, Yönetici Giriş Çıkışlarını İzleme, Sistemi Delme Çabalarını İzleme - Engelleme, Yönetici İşlemlerini Loglama,

* Raporlama : Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayıs, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  ve Günlük E-posta İle Rapor Bildirimi,

* Temel Seviye SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Uygulamaları;  Site Başlığında Geçen Kelimelerin Değiştirilebilmesi, Siteye Meta Tag (anahtar kelimeler) tanımalayabilme, Sayfa İsimlerinin Site Başlığında çıkartılması, İçerik ve Resimleri Google göre düzenleyebilme,

* Standart Eklentiler Paketi ; Anasayfa Slayt Göstermi, Online Hava Durumu ve Döviz Kuru, Mail Liste Oluşturma, Site İçi Arama Motoru, Siteden Webmaile Giriş, Sık Sorulan Sorular Eklentisi Katagorik Liste Eklentisi

 Garanti ; 5(beş) Yıl Yazılım (kodlama) Garantisi,

Copyrights © 2024 Tüm Hakları Saklıdır