Web Uygulamaları

Web Uygulamaları Çözümleri

SİNOBİL

İnternet ortamında ihtiyaç duyulan kurumsal websitesi, haber portalı, eğitim portalı, e-ticaret, üyelik sistemleri vb. projelerin geliştirmesini ve işletimini yapmaktadır.

Webmanager Kurumsal İnternet Yazılımı: Kurum, kuruluş veya işletmelerin kurumsal web sitelerinden daha fazla verim almalarına olanak sağlayan profesyonel bir web site yönetim yazılımıdır.

Webmanager E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımı : İşletmelerin ürün ve hizmetlerini internet üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde pazarlanmasına olanak sağlayan, ürün sunumu, müşteri kazanma vb...

Webmanager Portal Uygulamaları : Portal sözcüğü Türkçe "Anakapı" anlamına gelmektedir. Pek çok içeriği bir arada bulunduran intenet siteleri için kullanılır.

Mikrosite : Basit, hızlı website yönetim yazılımıdır. Başlangıç websitleri veya ürün tanıtım siteleri için idealdir.

Trader Entegre Online İş Yönetim Yazılımı : İşletmelerdeki pazarlama, muhasebe vb. tüm bölümlerdeki işleyişin tek bir sistem üzerinden yürütülerek daha etkin yönetilerek verimliliğinin artırılmasına olanak sağlayan işyönetim yazılımıdır.

Trader Entegre Web Tabanlıdır ve Online Çalışır. Firmanın kurumsal hafızasının oluşmasına büyük katkı sağlar.

Smart SEO Manager : (Akıllı SEO Yöneticisi) arama motorlarında performans artırma hizmeti sağlar. Site içeriklerinin optimize edilmesi, sitenin ve site içeriklerinin arama motorları karşısında sürekli eklenen ve güncellenen olarak görülmesini otomatik olarak yapar.

Copyrights © 2024 Tüm Hakları Saklıdır